Соколівська гімназія
Сприймаю світ сповна  і до кінця,
Люблю життя від краю і до краю.

Історія закладу

У Сокільниках та Хатках (теперішня назва Надрічне) шкіл не було. Лише 13 серпня 1852 року Галицьке крайове управління шкіл у Львові дало дозвіл на заснування тривіальної школи у Соколові. До  1905 р. у Соколові існувала однокласна школа, а з 1905 року – двокласна. У Сокільниках однокласну було відкрито лише у 1922 році, а в  Хатках  -  у 1924 році. У 1934 році школа в Соколові стала 3-класною,  1950 році – семирічною. У Надрічному працювала початкова школа.

У 1960 році завершено добудову приміщення школи в с. Соколів.

У 1979 році Надрічнянська початкова школа була об’єднана із Соколівською восьмирічною. Відтоді учні 1-4 класів навчаються у приміщені Соколівської школи , а учні 5-9 класів – у приміщені Надрічнянської школи.

Директорами школи в різний час були: Бойко С.Г., Блащишин І.С., Сорока П.Р., Рудик О.А., Головчак С.І., Косарчук В.І., Водовіз Г.П.  З 2002 року директор Соколівської школи – Коваль Борис Євгенович.

У 1993 році  у Соколові розпочато будівництво нового сучасного приміщення школи, яке завершили у 2016 році.

Тут навчається 137 учнів із п’яти навколишніх сіл, працює 19 педагогів, шість із них мають вищу кваліфікаційну  категорію та один звання «старший вчитель».